Array ( [0] => crawl ) : Wykończenia wnętrz Łódź firma wykończeniowa ⭐Plus M⭐

tynki-i-masy-dekoracyjne (1).jpg

Masy, tynki i farby dekoracyjne - nowoczesne wnętrza 

Ściany przestały być już tylko tłem i coraz częściej wychodzą na pierwszy plan. Jak sprawić aby nasze ściany nabrały niepowtarzalnego charakteru i były idealnym dopełnieniem naszego wnętrza? Idealnym rozwiązaniem są tynki dekoracyjne!

Więcej
malowanie-farbami-uv.jpg

Malowanie ścian i sufitów farbami UV

Nasze samopoczucie i nastrój zależy od wielu czynników, w tym przede wszystkim od otaczającego nas wnętrza. Warto stworzyć niepowtarzalne otoczenie w którym będziemy się dobrze czuć. Jeszcze lepiej jeśli stworzymy wnętrze, które dostosuje się do naszych potrzeb oraz przeniesie w inny, magiczny świat.

Więcej
5.jpg

Trendy w aranżacji ścian 

Wygląd ścian ma ogromy wpływ na odbieranie całej przestrzeni. Odpowiednio dobrane kolory, ciekawe faktury czy użyte materiały mogą całkowicie zmienić charakter wnętrza. Możliwości jest bardzo dużo, dlatego nie musimy zadowalać się już nijakim pokryciem ścian. Oto nasze trzy ulubione, ponadczasowe sposoby na dekorację, które z pewnością zrobią ogromne wrażenie na odwiedzających nasz dom.

Więcej
4.jpg

Panele czy drewniana podłoga?

Podłoga bez wątpienia nadaje wnętrzu charakter, to własnie od niej w dużej mierze zależy wygląd przestrzeni. Istotny jest nie tylko kolor, ale także jej rodzaj.  Projektując nasze wnętrze warto zastanowić się jaki rodzaj będzie spełniać nasze oczekiwania i tu pojawia się odwieczny dylemat: podłoga drewniana czy panele podłogowe?

Więcej
slider/slide7.jpg

U żródła histori sztuki

Sięgając genezy powstania sztuki ciężko jest nam określić kiedy tak naprawdę sztuka pojawiła się dlatego dzięki historii możemy określić mniej więcej czas narodzin pierwszych Rękodzieł gdyż słowo sztuka wywodzi się od łacińskiego słowa ars co w wolnym tłumaczeniu znaczyło tyle co umiejętność rzemiosło.

Więcej
artystyczne Malowanie farbami uv (1).jpg

Stwórz magiczny pokój dla dziecka

Pokoje dziecięce zazwyczaj pełnią kilka funkcji. Są jednocześnie sypialnią, miejscem zabaw i nauki. Zatem ważny jest dobór odpowiedniej kolorystyki, funkcjonalność mebli oraz umiejętne wkomponowanie w wystrój niestandardowych, rozwijających wyobraźnię elementów dekoracyjnych.  

Więcej