Array ( [0] => crawl ) Wykończenia wnętrz Łódź firma wykończeniowa ⭐Plus M⭐

O NAS

Jesteśmy grupą profesjonalistów w dziedzinie wystroju wnętrz, renowacji, plastyki, malarstwa artystycznego, graffiti na potrzeby prywatne i komercyjne. Zespół PlusM to także fachowcy w zakresie remontów, wykończenia wnętrz i elewacji budynków.

Oferujemy Ci dobre samopoczucie wynikające z zaczarowania projektem dopasowanym do Ciebie i jego solidnym wykonaniem. Odmieniamy wnętrza mieszkań i domów jednorodzinnych projektując Twoją przestrzeń na nowo na przykład w świetle UV. Zajmujemy się również projektowaniem i aranżacją wnętrz komercyjnych, np. przedszkola, restauracje, kluby, biura.

Dlaczego my?

Decydując sie na jakiekolwiek prace w naszym domu chcemy mieć pewność ze odajemy naszą przestrzeń w dobre ręce. Ludziom, którzy potrafią wykonać swoją pracę uczciwie z dopilnowaniem terminów jak i również założeń związanych z projektem. Zespół Plus M podczas realizacji projektu wychodzi naprzeciw indywidualnym potrzebom klienta starając się jak najlepiej dopasować pomieszczenie do jego potrzeb. Dlatego starannie dobieramy materiały, na których pracujemy, jesteśmy wyposażeni w narzędzia pozwalające nam dopracować nadobniejszy szczegół. W trosce o Twoje samopoczucie, zarówno podczas wykonywanych prac, jak i po ich zakończeniu.
 

Zapraszamy do współpracy

artystyczne-wykonczenia-wnetrz-lodz.jpg